Musici en artiesten die bij de Salon de IJzerstaven hebben opgetreden: 


Ab Baars
klarinet, saxofoon
                                         
Sean Bergin
saxofoon, fluit en alles wat maar muziek maken kan

Wilma Bakker - www.blondenblauw.nl
zangeres


Matt Gould
gitaar
Beth Schneider
viool

Robert Bekkers
gitaar
Anne Ku
paino

Marlene Hemmer - www.marlenehemmer.nl
viool

 

Jochem Geene
piano

Wiek Hijmans - www.wiekhijmans.com
gitaar

Hans Houtman - www.o.ba.otrio.nl
drums

Herbert de Jonge - www.o.ba.otrio.nl
piano

Michiel D’hondt - www.dhont.nl - www.o.ba.otrio.nl
bas



Adrian Longo

Irina Parfenova - www.TroupeAdour.nl
piano

Asdis Valdimarsdottir
altviool

Mikael Szafirowski
gitaar

Kees Post

Marianne Selleger - www.marianneselleger.nl
zang

Egmont Swaan (prof.Russolo) - www.russolo.nl
performance, compositie
piano

Suzan van der Heyden
harp

Marion von Tilzer
zang

Andrea Voets - www.andreavoets.com
harp


Federica Dauri - www.federicadauri.com
dans


Stefano Taiuti - www.stefanotauiti.com
dans


Steve Bingham - www.stevebingham.co.uk
viool (elektries/acousties)

Hay Beurskens
slagwerk

Virag Dezso
dans

Jos Huber
zang

PLoTS

Esmée Olthuis - www.esmeeolthuis.nl
saxofoon        - www.tetzepi.nl

Tessa zoutendijk - ​www.tessazoutendijk.nl 



 

 viool

Simin Tander - www.simintander.com

zang

Laia Genc - www.myspace.com/laiagenc ​

piano


​Yedo Gibson - www.yedogibson.com

saxofoon


Laurens de Boer - www.percussivepiano.nl

piano


Trio Baru - www.triobaru.com


Maria Prokofieva - www.mariaprokfieva.com

piano


Inger van Vliet - www.ingervanvliet.com

viool​